Navigacija

Nogometni kamp 2013

Anketa
Kako ocenjujete dosedanje nastope TKK Tolmina v 2. SNL?
Daleč nad mojimi pričakovanji.
Boljše kot sem pričakoval.
V skladu z mojimi pričakovanji.
Slabše kot sem pričakoval.
Daleč pod mojimi pričakovanji.


E-mail

Sponzorji
TKK Avtoprevoz Tolmin
Avtoprevoz cement Nova KBM Občina Tolmin
Zavarovalnica Triglav vzajemna Maya Team

VSI SPONZORJI

20.10.2014

YOU TUBE: TKK TOLMIN - ANKARAN HRVATINI

  http://www.youtube.com/watch?v=I3Wc3QlLrko&feature=youtu.be več...

20.10.2014

REZULTATI tekem

    Člani, 2. SNL, 11. krog Sobota 18.10. ob 15.00  TKK Tolmin – Ankaran Hrvatini 4:0 (1:0) Strelci: Tim Lo Duca 2, Boban Kucalovič, Bine Kavčič     Mladinci U-19, pokal MNZ U19, 4. krog  Sreda 15.10. ob 16.00 (PRELOŽENA) Gorica - Tolmin... več...

19.10.2014

TKK TOLMIN JE ANKARANU VRNIL Z OBRESTMI

Nova velika zmaga TKK Tolmina! Tokrat je na Brajdi s kar 4:0 klonila ekipa Ankarana-Hrvatinov, kar je najvišja zmaga Tolmincev v 2. SNL in kar je naše fante popeljalo na izjemno 2. mesto prvenstvene lestvice.    Tekma v odličnih vremenskih pogojih in pred ponovno lepo... več...

19.10.2014

PREGLED 11. KROGA 2.SNL

 http://snportal.si/2-liga/tekma-preobratov-pripadla-verzeju/ več...

18.10.2014

17.10.2014

JUTRI OB 15.00 PRIMORSKI DERBI MED TKK TOLMINOM IN ANKARAN HRVATINI

http://snportal.si/2-liga/krsko-gosti-smartno-v-nedeljo-derbi-med-aluminijem-in-dobom/ več...

14.10.2014

NAPOVEDNIK tekem

    Člani, 2. SNL, 11. krog Sobota 18.10. ob 15.00  TKK Tolmin – Ankaran Hrvatini     Mladinci U-19, pokal MNZ U19, 4. krog  Sreda 15.10. ob 16.00 (PRELOŽANA ! ) Gorica - Tolmin Idrija     Mladinci U-19, EPNL U19, 7. krog  Sobota... več...

13.10.2014

POSNETEK NAJPOMEMBNEJŠIH TRENUTKOV NA TEKMI PROTI DRAVINJI

Na žalost manjkajo posnetki prvih treh golov https://www.youtube.com/watch?v=JxW3-neP-Q8&feature=youtu.be več...

13.10.2014

Dostojen odpor proti Bravu

V nedeljo se je ekipa U15  odpravila na zahtevno gostovanje k vodilni ekipi Brava.   Trenutno prvo mesto na lestvici in impozantna gol razlika nista posebej impresionirali naših fantov, ki so odločno nastopili in še enkrat več dokazali, da so ekipa na katero... več...

13.10.2014

Turnir ekip U9 v Tolminu

V soboto 11.10. smo na Brajdi lahko spremljali turnir za naše najmlajše nogometaše in sicer za selekcijo U9. Na turnirju sta sodelovali dve ekipi Gorice, Idrija in kar tri ekipe domačega Tolmina. Na srečo je vreme zdržalo, tako da je bilo kar prijetno toplo. Turnir je bil... več...

13.10.2014

PREGLED 10.KROGA 2.SNL

http://snportal.si/2-liga/tolmin-se-drugic-letos-ugnal-dravinjo-dobljani-slavili-se-tretjic-zapored/ več...

12.10.2014

REZULTATI tekem

    Člani, pokal MNZ, 3. krog   Sreda 08.10. ob 16.00  TKK Tolmin – Bilje 1:0 (1:0) Strelec:  Tine Kravanja     Člani, 2. SNL, 10 krog Sobota 11.10. ob 15.00  TKK Tolmin – Dravinja Kostroj 3:1 (2:1) Strelci: Bine... več...

12.10.2014

TKK TOLMIN DO NOVE ZMAGE

TKK Tolmin je prišel do nove zmage, potem ko je v obračunu dveh lanskoletnih tretjeligašev ugnal Dravinjo Kostroj s 3:1.  V toplem vremenu si je tekmo proti Dravinji na Brajdi ogledalo nekaj manj gledalcev kot proti Krškemu, ampak stadion je bil še vedno lepo... več...

11.10.2014

TKK TOLMIN ŠE DRUGIČ LETOS UGNAL DRAVINJO

http://snportal.si/2-liga/tolmin-se-drugic-letos-ugnal-dravinjo-dobljani-slavili-se-tretjic-zapored/ več...

10.10.2014

JUTRI OB 15.00 PRVA TEKMA DRUGE TRETJINE PRVENSTVA

http://snportal.si/2-liga/za-uvod-druge-tretjine-prvenstva-spektakel-v-kranju/ več...

10.10.2014

PO UVODNI TRETJINI 2.SNL

http://snportal.si/2-liga/po-uvodni-tretjini-2-snl/ več...

07.10.2014

07.10.2014

NAPOVEDNIK tekem

    Člani, pokal MNZ, 3. krog   Sreda 08.10. ob 16.00  TKK Tolmin – Bilje     Člani, 2. SNL, 10 krog Sobota 11.10. ob 15.00  TKK Tolmin – Dravinja Kostroj     Mladinci U-19, EPNL U19, 6. krog  Sobota 11.10. ob 10.30 v... več...
Naslednji krog

12. krog (26. 10. 2014)

Triglav Kranj : TKK Tolmin


Rezultati

Člani (18. 10. 2014)

TKK Tolmin : Ankaran-Hrvatini 4 : 0 (1:0)


3. SNL zahod - člani
EKIPA T Z N P T
Krško 11 8 2 1 26
TKK Tolmin 11 7 1 3 22
Aluminij 11 6 2 3 20
Triglav Kranj 11 6 2 3 20
Roltek Dob 11 5 1 5 16
Ankaran-Hrvatini 11 4 2 5 14
Farmtech Veržej 11 4 2 5 14
Šenčur 11 3 1 7 10
Dravinja Kostroj 11 2 3 6 9
Šmartno 1928 11 1 2 8 5

Predstavljamo vam