U11

AKTUALNA OBVESTILA: 

  • V KOLIKOR SE TEKME NE MORETE UDELEŽITI ME O TEM OBVESTITE VSAJ EN DAN PREJ!!

SEZNAM TEKEM: MNZ Nova Gorica (razpored U11)

  • NA TEKME IN TURNIRJE HODIMO V KLUBSKI OPREMI!
  • V KOLIKOR SE TEKME NE MORETE UDELEŽITI ME O TEM OBVESTITE VSAJ EN DAN PREJ!!

PRIJATELJSKA TEKMA: 

  • Otroci igrajo prijateljske tekme v svoji opremi (kratke hlače, ščitnike, visoke nogavice in rdečo klubska majica)!

 


V spodnjih VIDEO POSNETKIH najdete primere preprostih vaj, ki jih lahko opravite doma. Vse, kar rabite je žoga in želja. 🙂

 


KONTAKTI TRENERJEV:

Klemen Jarc – 051 632 818, klemen.jarc1.na@gmail.com

Dani Perše – 068 190 109, Dpdanci@gmail.com

TRENINGI (med šolskim letom):

  • Na Brajdi: ponedeljek, sreda in petek 15:30 – 17:00.
  • V telovadnici: ponedeljek, torek in petek 15:00 – 16:30 (zimski urnik).
  • IGRALCI/KE naj imajo na vseh treningih ščitnike, visoke nogavice in rdečo klubsko majico!

VRATARSKI TRENINGI:

  • Na Brajdi: ponedeljek 17:00 – 18:00.
  • V mali telovadnici: ponedeljek 16:30 – 17:30 (zimski urnik).

TURNIRJI potekajo občasno, na sporedu so ob vikendih. Za prevoz na turnir poskrbite sami.

TEKME MNZ se igrajo ob četrtkih (september – november, marec – maj), organiziran je prevoz s kombijem, izjama je tekma v Kobaridu, kamor peljete starši.

 

DODATNE INFORMACIJE (registracija, pristopna izjava, klubska oprema,..)

 


VIDEO UTRINKI:

2021/2022

2020/2021

2019/2020

 


                                         EKIPA U11 2021/2022                                           

 

HIDRIA TOLMIN  (U10)

HIDRIA TOLMIN (U11)

Nejc Gaberšček Val Čujec
Matic Rudolf Rene Štrukelj
Nace Leban Tomaž Laharnar
Filip Rutar Adem Osmančević
Tjan Istenič Žiga Kranjc
Anel Mujaković Žiga Stamenković
Samo Kavčič Filip Mitev
Tomas Lapanja Matic  Fortunat
Žan Panjtar Aleks Goljevšček
Oskar Krapež Kin Kovačič
Mark Murovec Rok Pavšič
Nace Šuster Roni Nikolaš Orel
Tim Škrlj Kras Leban Jež
Naomi Kutin Tim Lesjak
Staš Eržen Erazem Kavčič
Mark Gaberšček Jaša Fon
Taj Barbič Žan Luka Švikart
Vid Kovač Tian Benić
Žiga Kavs Adrian Štrukelj
Jošt Borovničar Elton Thaqi
Jernej Šorli
Hidria