U11

AKTUALNA OBVESTILA:

• V soboto imamo igralni dan, kamor lahko vaši otroci pripeljejo tudi prijatelje,.., ki ne obiskujejo treningov.
  • Po zaključku igralnega dne, naša selekcija pobira žoge na članski tekmi (6-8 otrok).
  • Prihodnji ponedeljek pričnejo tudi vratarski treningi. Vsi, ki bi se želeli preizkusili me o tem predhodno obvestite.
  • Opremo bo mogoče pomeriti v soboto.

SEZNAM TEKEM: MNZ Nova Gorica (razpored U11)

• NA TEKME IN TURNIRJE HODIMO V KLUBSKI OPREMI!

PRIJATELJSKA TEKMA:

• Otroci igrajo prijateljske tekme v svoji opremi (kratke hlače, ščitnike, visoke nogavice in rdečo klubska majica)!

V spodnjih VIDEO POSNETKIH najdete primere preprostih vaj, ki jih lahko opravite doma. Vse, kar rabite je žoga in želja. 🙂

KONTAKTI TRENERJEV:

Klemen Jarc – 051 632 818, klemen.jarc1.na@gmail.com

Dani Perše – 068 190 109, Dpdanci@gmail.com

TRENINGI (med šolskim letom):

• Na Brajdi: ponedeljek, sreda in petek 15:30 – 17:00.
  • V telovadnici: ponedeljek, sreda in petek 15:00 – 16:30 (zimski urnik).
  • IGRALCI/KE naj imajo na vseh treningih ščitnike, visoke nogavice in rdečo klubsko majico!

VRATARSKI TRENINGI:

• Na Brajdi: ponedeljek 16:45 – 17:45.
  • V mali telovadnici: petek 16:30 – 17:30 (zimski urnik).

TURNIRJI potekajo občasno, na sporedu so ob vikendih. Za prevoz na turnir poskrbite sami.

TEKME se igrajo ob četrtkih (september – november, marec – maj), organiziran je prevoz s kombijem, izjama je tekma v Kobaridu, kamor peljete starši.

DODATNE INFORMACIJE (registracija, pristopna izjava, klubska oprema,..)

VIDEO UTRINKI:

2020/2021