ŠE 2 KROGA DO KONCA, RAZLIKA NA VRHU OSTAJA 1 TOČKA

Po spodrsljaju prejšnji teden na gostovanju pri Visokem, kjer so Tolminci osvojili samo točko, so strnili vrste in na Brajdi premagali Žiri z 2:0. Oba zadetka je dosegel Kegan Montgomery, za katerega pa je žal to zadnja tekma letos v dresu TKK Tolmina.

Rdeče-črni so povedli že v 12. minuti, ko je po predložku iz bližine zadela Kegan. Tolmincem so gostje olajšali delo v 37. minuti, ko je Orešnik prejel svoj drugi rumeni karton. Na začetku drugega dela je kmalu sledilo povišanje vodstva, Nežmah je zadel še prečko, nevarni pa so bili tudi gostje, ki so v roku ene minute dosegli 2 zadetka, vendar sta bila oba razveljavljena zaradi prepovedanega položaja.

Ker so zmago dosegli tudi nogometaši Šenčurja, ostaja razlika na vrhu 2 kroga pred koncem 1 točka. V soboto sledi gostovanje v Kranju, nato pa domača tekma z Vipavo.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem