ZMAGA PRI SVOBODI Z GOLOM V 90. MINUTI

Na gostovanju pri Svobodi smo videli trdo tekmo brez izrazitih priložnosti, vendar pa vseeno s tremi zadetki in zmago TKK Tolmina z 2:1.

Že v prvi minuti bi TKK Tolmin lahko povedel. Po desni strani je pred gol utekel Kegan, ki pa je streljal mimo leve vratnice. Kegan, ki se je izkazal na zadnjih tekmah, je moral žal v 17. minuti zaradi poškodbe gležnja zapustiti igrišče. V 30. minuti so Tolminci izvajali avt, dolgo žogo v kazenski prostor je z glavo nazaj podaljšal Frelih, do nje je na drugi vratnici prišel Močnik in zadel za 0:1. V prvem polčasu smo videli še poškodbo Kumra, ki ga je zamenjal Plajnšek.

Drugi polčas je minil relativno mirno, za Tolmin lahko omenimo strel Močnika v 63. minuti, potem pa je v 77. minuti Svoboda izenačila. Ko je že kazalo, da bo ostalo pri remiju, je v 90. minuti iz prostega strela podal Kos, z glavo pa je zadel Kavčič za veliko veselje tako naših nogometašev, kot naših navijačev na tribuni.