ZMAGA V POKALNI TEKMI PROTI BOREASU, SLEDI TEKMA Z ADRIJO

V predkrogu Pokala Pivovarne Union je TKK Tolmin gostil ekipo Boreas iz Ajdovščine, ki nastopa v EPNL.

Tolmin je tekmo odigral v nekoliko premešani postavi, po daljšem času sta tekmo odigrala tudi nogometaša, ki sta okrevala po poškodbi – Zornik in Dani Perše; priložnost pa so dobili tudi nekateri mlajši nogometaši.

V prvem polčasu so se goste solidno upirali. Za vodstvo TKK Tolmina je enajstmetrovko uspešno izvedel Bine Kavčič, tik pred koncem polčasa pa je na 2:0 povišal Rutar. V drugem polčasu je prišla do izraza boljša pripravljenost in kvaliteta rdeče-črnih, ki so dosegli še 5 zadetkov, od tega 3 Georges, po enega pa Kos in Vidmar.

V naslednjem krogu pokala TKK Tolmin na Brajdi gosti Adrijo iz Mirna. Tekma bo na sporedu 14.9.