ZMAGA PROTI AJDOVŠČINI IN PORAZ BILJ PROTI IZOLI

V 20. krogu 3. SNL so Tolminci doma premagali Ajdovščino s 3:0. Na Brajdi se je v lepem vremenu zbralo veliko število gledalcev, ki v prvem polčasu niso vidli zadetkov. Domačini so sicer imeli terensko premoč, vendar pa si večjih priložnosti niso priigrali.

V drugem polčasu pa smo videli 3 zadetke. Prvega je z glavo po kotu dosegel Miha Torkar, drugega je dosegel Jan Zaletelj, tik pred koncem tekme pa je kočni izid postavil še Danijel Šturm. Ob treh zadetkih so si nogometaši TKK Tolmina priigrali še nekaj lepih priložnosti, tako da bi končni rezulat lahko bil še višji.

Ob novi zmagi Tolmina, pa nam je na roko šel še prvi letošnji poraz Bilj, ki so izgubile v Izoli. Razlika med prvouvrščenima ekipama se je tako zmanjšala na samo 2 točki.

V naslednjem krogu sledi nova domača tekma TKK Tolmina, tokrat proti Adriji iz Mirna.