ZMAGA NA UVODNI TEKMI PROTI ŠKOFJI LOKI

Uvod v sezono je vedno zelo pomemben za nadaljevanje prvenstva in kot indikator kako se je delalo v pripravljalnem obdobju. Zato smo še toliko bolj zadovoljni s tem, da smo prvo tekmo proti Škofji Loki dobili s 3:1.

V prvi enajsterici so od novincev začeli Tim Kutin, Jaka Nežmah in Nejc Močnik, ostali nogometaši pa so bili že stari znanci iz prejšnje sezone.

Prvi polčas so rdeče-črni odigrali z odliko. V kratkem razmaku med 25. in 28. minuto sta padla 2 zadetka – prvega je po 11m dosegel Bine Kavčič, drugega pa novinec Močnik, za zanesljivo vodstvo po prvih 45. minutah. Kmalu na začetku drugega polčasa so gostje znižali na 2:1. Tudi po znižanju rezultata so gostje imeli terensko premoč, niso pa si ustvarili kakšnih izrazitejših priložnosti. Na našo srečo je v 85. minuti za Tolmin zadel Kos, in tako zagotovil mirno končnico tekme.