ZANESLJIVA DOMAČA ZMAGA PROTI ADRIJI

Na Brajdi smo videli še tretjo zaporedno zmago TKK Tolmina, ki je bila dosežena proti četrtouvrščeni Adriji iz Mirna.

Zmaga je bila zelo zanesljiva, saj gostje v celotni tekmi niso resneje ogrozili domačega vratarja Božiča, na drugi strani pa so Tolminci predvsem v prvem polčasu prikazali zelo kakovostno predstavo, in bi ob boljši realizaciji lahko ob polčasu vodili še višje kot z 2:0. Oba gola je dosegel povratnik v ekipo TKK Tolmina, Tine Kravanja, ki je zadel v 15. in 28. minuti.

V drugem polčasu so domači nadzirali rezultat, videli smo manj priložnosti kot v prvem polčasu, kljub temu pa je Kos z glavo zadel tudi prečko.

Sledita dve zaporedni gostovanji, najprej naslednjo nedeljo v Vipavi, ter nato v sredo v Hrpeljah. Čez 2 tedna pa je na sporedu še zadnja domača tekma v letošnji sezoni, v Tolmin namreč prihaja ekipa Izole.

Ker so zmago dosegli tudi nogometaši Bilj, ki so s 4:0 premagali Vipavo, ostaja razlika med prvouvrščenima ekipama 2 točki.