ZAČETEK TRENINGOV ČLANSKE EKIPE

Včeraj je naša članska ekipa začela s pripravami na novo sezono. Na prvem treningu je pod taktirko Jana Kraglja, Uroša Rutarja in Miha Rustje trenirala večina igralcev, nekateri (Jani Šturm, Tine Zornik …) pa so bili upravičeno odsotni. Prisotna sta bila tudi oba novinca, Grega Debenjak in Matej Mavrič ter tudi Jaka Lapanja, ki v zadnje pol leta ni igral zaradi študijskih obveznosti.

Pred treningom je bil s strani uprave kluba predstavljen cilj uvrstitve na 1. mesto v novo formirani 3. SNL – zahod, kar sovpada z nadaljnjim razvijanjem naše članske ekipe in dosegom rezultatskega vrha v letu 2021, ko bo klub praznoval 100. obletnico obstoja.