Volilni občni zbor NK Tolmin

V sredo je v Tornijevi dvorani v Tolminu potekal volilni občni zbor NK Tolmin.

Svoja poročila za pretekli 4 letni mandat so podali predsednik kluba, nadzorni odbor in disciplinska komisija.

Sledila je izvolitev novih organov kluba. Predsedniško mesto je po 4ih mandatih zapustil Mitja Taljat, ki bo še vedno član upravnega odbora, novi predsednik pa je postal Žan Isakoski Drole.

Nekaj novih obrazov bo tudi v upravnem odboru kluba, ki ga bodo v naslednjih 4ih letih sestavljali:
Žan Isakoski Drole – predsednik
Mojca Perdih – tajnik
Igor Šturm – blagajnik
Andrej Jelinčič
Dimitrij Šulin
Iztok Levpušček
Jernej Kenda
Klemen Jarc
Marko Štrukelj
Mitja Taljat
Nika Gerbec
Peter Kavčič
Tadej Feregotto

Nadzordni odbor ostaja v isti zasedbi, in sicer: Bojan Kavčič, Dušan Bezjak, Miran Šavli.

Disciplinsko komisijo pa sestavljajo: Branko Lenarčič, Dani Oblak, Greta Rejc, Jan Kragelj (namestnik) in Boban Kucalović (namestnik).