VISOKA ZMAGA PROTI ŠKOFJI LOKI, ŠE 2 TEKMI DO KONCA PRVENSTVA

Po porazu v prejšnjem krogu proti Žirem, so se naši nogometaši vrnili na zmagovite tirnice, in goste iz Škofje Loke premagali kar s 5:1. Rezultat bi zagotovo lahko bil še višji, saj so Tolminci zapravili več lepih priložnosti. Prvi polčas se je končal s 3:0, za domače so zadeli Kos (iz prostega strela), ter 2x Debenjak. Takoj na začetku drugega polčasa je na 4:0 po 11m povišal Bine Kavčič, nakar je bila 11m dosojena tudi gostom, ki so tako znižali na 4:1. Za 5:1 je tik pred koncem tekme za svoj hat-trick zadel še Debenjak.

V soboto sledi gostovanje v Kranju, naslednjo sredo pa vabljeni na zadnjo letošnjo tekmo, ko bo na Brajdi gostovala ekipa Adrije.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem