VISOKA POKALNA ZMAGA ČLANOV V IDRIJI, V NEDELJO GOSTOVANJE V VIPAVI

TKK Tolmin je včeraj odigral pokalno tekmo v Idriji in ponovno ustanovljeno domačo člansko ekipo, ki nastopa v Enotni primosrski nogometni ligi, premagal z visokih 9:1 (5:0). Tolminci niso ničesar prepuščali naključju in tekmo začeli z najmočnejšo razpoložljivo postavo. Zmagovalec tekme je bil kmalu znan in v zraku je bilo samo še vprašanje končnega rezultata. V drugem polčasu je priložnost za igro dobil tudi novinec Mehdi Tavasoli, ki je dosegel tudi enega izmed zadetkov. Mehdi je Francoz iranskega porekla, ki se nam je pridružil po poškodbi Hrvata Luke Mohenskega. Preostali strelci so bili: Jančič 3x, Perše M. 2x, Trivunović, Perše D. in Kumer. Zapisnik tekme si lahko ogledate na povezavi:

V nedeljo ob 15.00 čaka TKK Tolmin nova prvenstvena tekma in sicer v Vipavi. Ekipa Vipave je za Tolmince v zadnjem času vedno neugoden tekmec, tako da upamo na to, da je nastopil čas za prekinitev tradicije. Za Vipavce od letos nastopa tudi Matija Šuligoj, ki je bil vrsto let del tolminske ekipe. Verjamemo v to, da lahko naši fantje na prvem prvenstvenem gostovanju pod taktirko Saše Kolmana obrnejo trenutno negativen ligaški rezultatski trend.