Upravni Odbor NK Tolmin ni sprejel odstopa glavnega trenerja

Sporočamo vam, da je Jan Kragelj upravnemu odboru NK Tolmin po tekmi s Famo Vipava ponudil odstop z mesta glavnega trenerja članskega moštva. Upravni odbor odstopa ni sprejel. Zavedamo se, da so bila pričakovanja pred pričetkom sezone višja od trenutnega stanja na igrišču in lestvici. Poudariti je potrebno, da je bilo v ekipi v tem obdobju veliko poškodovanih igralcev in posledično ekipa na večini tekem ni bila kompletna. Kljub temu, pa se vsi, vključno z nogometaši, strinjamo, da tekme niso bile odigrane na nivoju katerega pričakuje klub, navijači in trener.

V dosedanjem delu sezone smo lahko videli, da se letošnje tekmovanje, po kvaliteti, bistveno razlikuje od preteklih dveh, saj je prvenstvo izenačeno in lahko vsak premaga vsakega.

Prepričani smo, da je naš cilj, preboj v II. SNL, še vedno dosegljiv, in da ga lahko dosežemo s trenerjem Kragljem na čelu.

Športni pozdrav

UO NK Tolmin