U15: Umrli pokončno 4

Tokrat smo si kot naslov članka sposodili kar ime filmskih uspešnic izpred parih let, saj je ekipa Idrije-Tolmina proti prvaku lige Bravu odigrala pogumno in hrabro, vseeno pa izgubila 4:0.
Tokrat precej zdesetkana zasedba domačih je v srečanje vstopila z nožem med zobmi in željo zagreniti življenje bodočemu prvaku. To ji je dobro uspevalo predvsem v prvem polčasu, ko so odlično odbijali napade Brava. Prve razpoke in nezbranost so se pokazali šele v nadaljevanju, ko je zmanjkalo moči. Kvalitetni Ljubljančani so izkoristili ponujeno in v drugem polčasu zadeli kar štirikrat.
Kljub navidez visokemu porazu, je vtis pozitiven predvsem zaradi energije, ki jo fantje vlagajo v tekme in prikazane borbenosti.
Tekmovanje se počasi bliža koncu, naslednja tekma sledi šele čez 14 dni proti novomeški Krki.
_DZ09425 _DZ09427 _DZ09428 _DZ09434 _DZ09435 _DZ09436 _DZ09437 _DZ09446 _DZ09454 _DZ09482