U15: Poslovili so se z zmago

Z zmago 2:0 se je generacija 2000 poslovila od domače Brajde in zveste publike. V zadnji domači tekmi so gostili Krko in jo zanesljivo premagali.
Tekma je blia odigrana v precejšnji sopari, kar ni posebej vplivalo na naše fante, ki so povedli že po sedmih minutah, ko je Drmota neustavljivo prodiral po desni in s povratno podajo našel Beguša, ki je s pomočjo vratnice zadel za vodstvo. Po vodstvu je sicer sledil padec v igri,vseeno pa si Krkaši niso pripravili omembe vrednih priložnosti.
Nekaj minut hitre igre v drugem polčasu je bilo dovolj za povišanje vodstva v 48 minuti. Takrat je svoj prvenec dosegel Kanalec, po prodoru in podaji Subana.
Tekma je bila do konca precej živčna, zmaga pa ni bila ogrožena.
Omenimo še, da je po tekmo potekalo druženje igralcev, trenerjev in staršev. Zahvala za organizacijo gre predvsem Robiju z družino in Dominiku.