U15: dva visoka poraza ne bosta vplivala na moralo

V preteklih dneh (sreda, sobota ) je ekipa U15 Idrija-Tolmin odigrala dve izjemno zahtevni prvenstveni tekmi in bila dvakrat visoko poražena. Že prejšnjo sredo so se naši fantje pomerili proti goriškim vrstnikom in izgubili s 4:0. V tekmi, kjer je domačim šlo narobe prav vse, so sicer pokazali pravo mero borbenosti, vendar so poškodbe, napake in evrogoli nasprotnika naredili svoje. Poraz je glede na prikazano vseeno previsok.
V soboto je sledilo gostovanje pri lanskemu prvaki, Bravu. Tekma se je obrnila v napačno smer že v tretji minuti, ko so domači povedli po podaji iz kota. Sledilo je obdobje enakovredne igre, brez pravih priložnosti. V 17. minuti je Beguš odvzel žogo in krenil v protinapad, podal Kogoju, ki se je znašel sam pred vratarjem, a ni zadel. Čez 45 sekund je Bravo zadel še drugič, polčas pa se končal z rezultatom 3:0. V drugem polčasu so se nekateri naši igralci kljub zaostanku razigrali, kar je prispevalo k solidni igri. Kaj več kot dostojnega odpora pa našim nogometašem ni uspelo, medtem ko je Bravo zadel še dvakrat. Bravo 5:0 Idrija-Tolmin.
Kljub porazoma so naši fantje visoko motivirani in odločeni popraviti vtis na naslednjih tekmah.