TOLMIN ODIGRAL ZADNJO DOMAČO PRIPRAVLJALNO TEKMO PRED ZAČETKOM PRVENSTVA

Kombinirana člansko – mladinska ekipa NK Tolmina se je včeraj na Brajdi pomerila z biljensko mladinsko ekipo, ki se na čelu s trenerjem Borutom Jermolom pripravlja na začetek 2. Slovenske mladinske lige. Za Tolmin je večina igralcev odigrala po en polčas, le Jani Šturm je igral nekoliko manj, Jaka Konec pa je branil celotno tekmo. V zanimivi tekmi so z zadetkom v zadnjih minutah tekme slavili rdeče-črni s 3:2.

Tolmin člani/U19 : Bilje U19    3:2 (2:0)

Postava Tolmin – 1. polčas: Konec Jaka, Kos Gregor, Kumer Nejc, Zornik Tine, Kavčič Anže, Perše Dani, Kutin Tim, Jarc Klemen, Rutar Luka, Jančič Žiga, Pogačnik Miha

Postava Tolmin – 2. polčas: Konec Jaka, Leban Mitja, Taletović Galib, Kavčič Bine, Bajt Tobija, Dolenc Hvala Ivan, Jermol Miha, Kravanja Tine, Kolman Nejc, Eldrit Istrefi, Perše Matic (Šturm Jani)

Strelci za Tolmin: Kutin, Jarc, Šturm

V petek ob 18.30 sledi v Biljah še zadnji test pred začetkom prvenstva.