TKK TOLMIN Z ODLIKO ZAKLJUČIL JESENSKI DEL SEZONE

V deževenem in meglenem vremenu na Brajdi je TKK Tolmin premagal Famo Vipavo s 5:2.

Domačini so večino dela opravili že v prvih 14-ih minutah, ko so povedli, kar s 3:0. Najprej je po samostojnem prodoru po desni strani zadel Dalibor Sokanović, nato na podoben način po levi strani Danijel Šturm, gol z glavo za 3:0 pa je po udarcu iz kota zabil Tine Zornik. Ko je Jaka Lapanja v 31. minuti povišal na 4:0, je kazalo, da bodo gostje utrpeli katastrofo, vendar pa so se ti po napakah domačih pobrali. Deni Vuga in Nejc Vidmar, ki je pred leti nastopal tudi za Tolmin, sta še pred polčasom znižala na 4:2.

V drugem delu igre je bilo jasno, da gostje nimajo kaj izgubiti, Tolminci pa so iskali gol za potrditev zmage. Tega so dosegli v 67. minuti preko Danjela Rakuščka in tekma je bila s tem dokončno odločena.

Prvenstvo se bo nadaljevalo 10. marca, Tolminci pa bodo prezimili s petimi točkami zaostanka za vodilnimi Biljenci.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem