TKK TOLMIN V PRVI PRIPRAVLJALNI TEKMI IZGUBIL S ŠENČURJEM

Ekipa TKK Tolmina je na domači Brajdi odigrala prvo pripravljalno srečanje proti ekipi Šenčurja. Končni rezultat tekme je bil 0:2, so pa Tolminci 70 minut odigrali z le 10-imi igralci v polju, kajti že v 20. minuti je bil zaradi dveh rumenih kartonov mogoče prestrogo pod tuš poslan Dalibor Sokanović. Šenčur je prvi zadetek dosegel v prvem polčasu preko Eržena, drugega pa v nadaljevanju igre preko Cesarja. Igra je bila sicer, kljub številčni premoči Šenčurja dokaj izenačena, je pa tempo obeh ekip narekovala tudi velika vročina.

TKK Tolmin je na tekmi pogrešal nekatere igralce, na katere računa v prvenstvu, so pa se predstavili tudi  nekateri verjetni novinci v ekipi. Več o kadrovskih spremembah v ekipi in o naslednjih pripravljalnih tekmah bomo objavili v naslednjih dneh.