TKK TOLMIN PREMAGAL PRIMORJE

Ekipa TKK Tolmina je pred svojimi navijači na Logu ugnala ekipo Primorja s 3:1 in prvo četrtino prvenstva končala čvrsto na 2. mestu prvenstvene lestvice.

Že v 3. minuti tekme so gostje po izvedenem udarcu iz kota in nezbranosti tolminskih branilcev povedli. Na neravnem igrišču so naši fantje težko prihajali do priložnosti za zadetek, vseeno pa je Matic Perše še pred koncem prvega polčasa izenačil na 1:1.

Tudi v drugem polčasu so bili Tolminci precej boljši nasprotnik, vse dvome o zmagovalcu, pa je z dvema odličnima streloma razrešil Tine Zornik. Kljub drugemu rumenemu kartonu Matije Šuligoja v 75. minuti tekme, so igrlaci TKK Tolmina mirno pripeljali tekmo do konca.

V naslednjem krogu bodo naši fantje ponovno igrali doma in sicer proti ekipi Jadrana iz Kozine.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem