TKK TOLMIN ODIGRAL ŠE ZADNJI TEKMI PRED ZAČETKOM PRVENSTVA

TKK Tolmin je v sredo in soboto na Logu odigral še zadnji dve tekmi pred začetkom novega prvenstva 3. SNL-zahod.

V sredo je naša ekipa igrala lažjo tekmo z gorenjskim ligašem NK Polet iz Škofje Loke, ki Tolmincem ni bil dostojen nasprotnik. Klub temu, da so priložnost za igro dobili vsi igralci, je naša ekipa zabila veliko golov in svojo mrežo ohranila nedotaknjeno.

Resnejša tekma je bila na vrsti včeraj, ko se je TKK Tolmin pomeril s članom 3. SNLK – center – NK Žiri. Tekma je trajala 4 x 25 minut, oba trenerja pa sta preizkusila vse razpoložljive igralce. Tolmin je že vodil 4:1, v zaključku pa ob številnih menjavah popustil, tako da je bil končni rezultat tekme 4:4.

TKK Tolmin : Žiri   4:4

Strelci: Zornik, Sokanović, Kumer, Perše M.

Postava TKK Tolmin: Božič, Kutin T., Kavčič B., Šuligoj, Perše M., Kravanja, Lapanja, Jarc, Kos, Zornik, Sokanović. Igrali so še: Kumer, Torkar, Kucalović, Zaletelj, Perše D, Kutin N., Zabeljaj.

Prvo prvenstveno tekmo bo TKK Tolmin odigral prihodnjo soboto v gosteh pri Jadranu Hrpelje Kozina.