RUTINSKA ZMAGA PROTI JADRANU

Jadran Hrpelje-Kozina pričakovano niso bili dorasel tekmec TKK Tolminu, ki je zmagal s teniških 6:0.

TKK Tolmin je nastopil v nekoliko spremenjeni postavi, saj so nekateri standardni člani prve enajsterice manjkali zaradi kartonov, nekatere pa se je trener Jan Kragelj odločil odpočiti. V golu je tako začel Jaka Konec, od prve minute pa sta bila v igri tudi Luka Rutar in Dani Perše. Kljub nekoliko premešani postavi je v lepem vremenu in pred lepim številom gledalcev na Brajdi, TKK Tolmin že po 8ih minutah odločil srečanje, saj že kmalu sta zadela Danijel Šturm (5. minuta) in Gregor Kos (8. minuta). Do polčasa je še en zadetek dosegel Danijel Šturm.

Drugi polčas so gostje začeli nekoliko podjetneje, in tekma je bila v prvih nekaj minutah bolj enakovredna, potem pa so vajeti zopet prevzeli domačini, ter po avtogolu gostov, ter še dveh zadetkih Danijela Šturma, tekmo rutinsko pripeljali do konca.

Na roko so nam v tem krogu šli tudi drugi rezultati, saj je Koper doma remiziral proti Primorju (ki je še do 89 minute vodilo z 0:2), Vipava pa je izgubila proti Adriji.