REMI PROTI BILJAM

Tolminci so tekmo proti Biljam odigrali precej oslabljeni, saj so manjkali Kucalović (rdeči karton na prejšnji tekmi), Kutin in Sokanović (oba poškodba). Kljub temu so odigrali dobro tekmo proti kvalitetnemu nasprotniku in iztržili neodločen rezultat 0:0.

Začetek tekme je pripadel domačim, drugi del prvega polčasa pa je pripadel Biljam. Podobno se je odvijal tudi drugi polčas, s pritiskom TKK Tolmina na začetku polčasa in boljšo igro Bilj proti koncu tekme. Nogometaši Bilj so zadeli tudi prečko, na splošno pa je bila igra dokaj enakovredna in tako lahko rečemo, da je remi pravičen rezultat.

V naslednjem krogu Tolmince čaka gostovanje v Ilirski Bistrici, ki so v prvih dveh krogih prepričljivo izgubili, v tem krogu pa so skoraj iztržili točko proti Adriji iz Mirna, ki je povedla šele v 89. minuti, tako da previdnost ne bo odveč.

Že v sredo pa bo na Brajdi odigrana tudi tekma pokala MNZ Gorica proti Ajdovščini.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem