RDEČE-ČRNO NAJ BO – PODROBNEJŠE INFORMACIJE

Tudi letos NK Tolmin organizira športno-zabavni žur za zaključek poletja. Naziv prireditev je RDEČE-ČRNO NAJ BO.
PROGRAM PRIREDITVE:
13.00 – 17.00: tekme in igre za selekcije U7 do U13 (pomožno igrišče na Brajdi);
13.00 – 17.00: prijateljski tekmi za selekciji U15 in U19 (Log);
13.30 – 16.00: tekme bivših igralcev kluba (glavno igrišče na Brajdi); evidentiranje igralcev in zbor do 13.30 pri glavnem vhodu na Brajdo
17:00 – članska tekma TKK TOLMIN : TINEX ŠENČUR
20:00 – Johnny Bravo
21:30 – Pero Lovšin & Španski borci
00:00 – D’Šups
02:00 – Zaključek programa
Vstop na prireditev za vse osebe je skozi glavni vhod na Brajdo (ob začetku “ležečega nebotičnika”).
Poskrbljeno bo za mrzlo 🍺, slastne Kburger 🍔 ter drugo hrano in pijačo.
Na prizorišču boste lahko kupili tudi različne izdelke NK Tolmin.
Vstopnice lahko kupite na spletni strani Moje karte – https://www.mojekarte.si/si/rdece-crno-naj-bo-tekma-koncert-pero-lovsin-d-sups-johnny-bravo/vstopnice-1154886.html ali na bencinskih servisih Petrol. Cena vstopnic je do 26.8. zvečer 10€, na dan prireditve pa bo cena 13€. Cena vključuje celodnevni vstop na Brajdo. Posameznih kart samo za ogled nogometne tekme ali samo za večerne koncerte, ni na voljo.
Starši mlajših nogometašev, ki se boste udeležili popoldanskih aktivnosti boste imeli prost vstop na člansko tekmo in večerni koncert. Enako velja za bivše igralce kluba, ki boste svojo prisotnost na prireditvi javili najkasneje do 25.8.. Bivši igralci hkrati s potrditvijo udeležbe javite tudi, če ste zainteresirani za igranje krajše tekme z letečimi menjavami.
Na prireditev pa ste seveda vabljeni tudi vsi ostali ljubitelji dobre zabave. Zagotovo bo zanimivo.
Prireditev podpira in sofinancira Občina Tolmin.