RDEČE-ČRNI Z ODLIKO PREKO IZOLE

TKK Tolmin je Elta Izolo premagal kar s 5:0 in ponovno dokazal, da v letošnji sezoni meri zelo visoko.

Izolani so se v začetku tekme na Logu sicer pogumno postavili, vendar pa so jih Tolminci hitro prizemljili. Od 13. do 18. minute sta bila glavna akterja ob treh doseženih zadetkih Tine Kravanja in Dalibor Sokanović. Prvi je dvakrat zadel in enkrat podal, drugi pa enkrat zadel in enkrat podal. V 35. minuti je na 4:0 po strelu z glavo povišal Bine Kavčič.

V drugem polčasu so domači kontrolirali potek tekme in prav tako bili nevarnejša ekipa. Lepo predstavo in visoko zmago je s petim zadetkom na tekmi kronal Boban Kucalović, ki je že drugič zapored zadel po uspešno izvedenem lob udarcu.

V naslednjem krogu TKK Tolmin v nedeljo gostuje pri Fama Vipavi.