PRVA OKREPITEV ZA NOVO SEZONO JE ALEXANDER STOŽINIČ

Danes je TKK Tolmin dosegel dokončni dogovor in uredil vso potrebno dokumentacijo za prestop Alexandra Stožiniča v svoje vrste.

Alexander je vezni igralec rojen leta 1999 in prihaja iz Cerkna. Z nogometom se je začel ukvarjati v ND Idrija, nato pa se je podobno, kot njegov vrstnik Adam Gnezda Čerin, zelo zgodaj začel voziti na treninge v Ljubljano. Od 12-ega leta pa do konca kadetskega staža je bil član Olimpije, nato pa je igral za mladince Interblocka. V članskih sezonah je igral v 3. SNL za NK Brinje in NK Žiri, zadnje pol sezone pa še v 2. SNL za Brda.

Alexander je prva in ne zadnja okrepitev TKK Tolmina pred novo sezono, v kratkem pa bo znano tudi ime novega trenerja.