PREMIERNO PREDVAJANJE DOKUMENTARNEGA FILMA OB 100. OBLETNICI NK TOLMIN

V soboto, 25. septembra, ob 20.00, bo v Kinogledališču Tolmin na vrsti še zaključno dejanje obeležitve 100. obletnice nogometa v Tolminu. Premierno se bo predvajal dokumentarni film, ki je nastal ob tej priložnosti.

Dokumentarec skozi zanimive intervjuje z različnimi posamezniki opisuje začetke nogometne igre v Zgornjem Posočju in razvoj Nogometnega kluba Tolmin skozi čas vse do današnjih dni.

Ogled dokumentanega filma je brezplačen ob predložitvi vstopnice iz članske tekme, ki se bo odvijala istega dne ob 16.00. TKK Tolmin se bo na Brajdi pomeril z ekipo Arol Škofja Loka.

Brez vstopnice iz članske tekme velja za ogled dokumentarca enotna vstopnina v višini 5 EUR.

Rezervacija sedeža v kinodvorani vnaprej ni mogoča, ampak se dvorana v soboto zvečer polni, dokler so na voljo prosta mesta.

Pred kinodvorano bo mogoče kupiti različne artikle NK Tolmin in zbornik, ki je nastal ob tej priložnosti.