Predavanje o novostih na področju vzgoje mladih športnikov in odnosov s starši

V klubu se zavedamo pomembnosti izobraževanja in spremljanja novosti na področju vzgoje mladih športnikov in odnosov s starši, zato smo zagotovili predavanje s tega področja. Vezano je na področja vzgoje nogometašev, razvojne posebnosti otrok v procesu športnega treniranja, odnose staršev do strokovnih delavcev v nogometu, kulturo funkcioniranja staršev na tekmah itd.

Predavanje bo potekalo v petek, 29.11. ob 17:00 v Tornijevi dvorani (Rutarjeva ulica 5), vodil pa ga bo Andi Mamić, prof. šp. vzgoje in trener PRO, trenutno v funkciji koordinatorja Nogometa za vse v MNZ NG. Že več kot 10 let dela kot vzgojitelj otrok in mladostnikov s čustvenimi in vedenjskimi težavami. Na predavanju bo predstavil, kaj vse zajema vzgoja mladih nogometašev in s katerimi izzivi se trenutno srečujejo starši mladih športnikov. Izpostavljena bo tudi vloga starša v nogometni sredini in problemi v zvezi s tem.

Na koncu bo predstavnik upravnega odbora kluba predstavil še klubski pravilnik, članarino, vadnino…

Ta dan boste lahko tudi prevzeli naročeno klubsko opremo.

Udeležba je vsaj za enega starša obvezna. Lepo vabljeni!