PRED DERBIJEM V KOPRU, TKK TOLMIN GLADKO ČEZ PLAMO

TKK Tolmin je v tekmi proti zadnje uvrščeni Plami iz Podgrada dosegel visoko zmago 7:0.

Že v 8. minuti so si gostje zabili avtogol, potem pa so Tolminci dosegli še 2 zadetka v prvem polčasu in štiri v drugem. Dvakrat je zadel Gregor Kos, enkrat Jaka Lapanja, iz enajstmetrovke Tine Zornik, po en zadetek pa sta dosegla brata Matic in Dani Perše. Slednji je dosegel sploh prvi prvenstveni zadetek za člansko ekipo Tolmina.

Tekma proti Plami je za TKK Tolmin tudi zadnja preizkušnja pred drugim letošnjim obračunom s Koprom. Naši fantje bodo tokrat gostovali na Bonifiki, tekma pa bo na sporedu v soboto ob 18.00. Že sedaj vabimo vse navijače in podpornike rdeče-črnih, da se tekme udeležijo v čim večjem številu. Naši fantje bodo tokrat zagotovo potrebovali tudi pomoč iz tribun.