PO DOBREM ODPORU PORAZ PROTI RADOMLJAM

TKK TOLMIN: KALCER RADOMLJE 1:2 (0:0)
93′ Sokanović Da.

Postava Tolmina: Simčič, Lipužič, Šuligoj, Slavec, Kucalović, Kavčič B., Rakušček, Rojc, Kuraj (70′ Sokanović Da.), Rudonja (80′ Jarc M.), Sokanović De. (84′ Kavčič P.),

V soboto je Tolmin igral prvenstveno tekmo proti vodilnim Radomljam. Domači trener Borut Jermol še vedno ni mogel računati na še vedno poškodovana Zornika in Klemna Jarca, zaradi rumenih kartonov pa je manjkal tudi Sašo Ogrič. Po poškodbi sta se v ekipo vrnila Dejan Sokanović in Matija Jarc.

Obe ekipi sta začeli previdno in disciplinirano, tako da je igra v prvem polčasu potekala večinoma na sredini igrišča. Omeniti velja le priložnost Dejana Sokanovića, ki je prišel do strela z desne strani, vendar je meril mimo vrat gostujočega vratarja. Ob polčasu je bil rezultat 0:0 realen pokazatelj dogajanja na igrišču.

Drugi polčas se je začel precej burno, saj se je Dejan Sokanović po dvoboju z gostujočim branilcem znašel v situaciji 1:1 z vratarjem, vendar iz težkega položaja ni uspel zadeti. Nato se je nadaljevala podobna igra kot v prvem polčasu, brez omembe vrednih situacij pred obema goloma.

V 76. minuti je sledil hladen tuš za domače. Disiplinirani gostje so izkoristili napako v obrambi domačih in preko Barukčiča povedli z 1:0. Zadetek je bil dosežen iz sumljivega položaja, saj je bil gostujoči igralec najverjetneje v prepovedanem položaju. Po zadetku se naši fantje nekoliko padli in čez dobrih pet minut je za goste zadel še Osmanaj.

Do konca tekme so se domači še trudili da bi se vrnili v igro. V 93. minuti je Dalibor Sokanović znižal na 2:1, vendar je za kaj več kot tolažilni gol zmanjkalo časa.

Po prikazanem na igrišču bi si zagotovo zaslužili vsaj točko, vendar tako pač je v nogometu. Obrniti se moramo naprej, saj nas v naslednjih krogih čakajo pomembne tekme z neposrednimi tekmeci za obstanek. Prva, proti Šenčurju, je na sporedu že v petek zvečer ob 19.00. Pojdimo v čim večjem številu v Šenčur navijat za Tmince!

20160402_172621 20160402_172618 20160402_172555 20160402_172552 20160402_171120 20160402_171110 20160402_171104 20160402_171102