OCENA SEZONE 2016/17 S STRANI PREDSEDNIKA KLUBA

Naša članska ekipa je po izpadu iz 2. SNL doživela precej sprememb v igralskem kadru in posledično je bila pred nami zelo zahtevna sezona v 3. SNL. Od začetka prvenstva smo se lovili v igri, pogosto nam je za točke zmanjkal še kakšen kvaliteten oziroma bolj izkušen igralec v ekipi. Skozi celotno sezono je ekipa stopnjevala rezultate, tako da smo v prvi tretjini prvenstva osvojili 10 točk, v drugi tretjini 11 točk in v zadnji tretjini 16 točk. Ne smemo pozabiti niti na odličen pokalni nastop proti zmagovalcem pokala iz Domžal, ki so v Tolminu slavile šele po podaljških. Prav tako smo bili ponovno finalist pokala MNZ NG. Celotno sezono lahko gledamo kot prehodno. Po doseženih največjih uspehih kluba v prejšnjih treh letih in lanskoletnem izpadu iz 2. SNL je klub potreboval stabilizacijo, tako v kadrovskem, kot v finančnem smislu. Veseli me, da smo proti koncu letošnjega prvenstva uspeli stopnjevati rezultate. Na osnovi zadnjih tekem moramo graditi naprej in v naslednji sezoni spet napasti vrh lestvice 3. SNL.