NOVA ZANESLJIVA ZMAGA: TKK TOLMIN 5:1 SLOVAN

Tolminci so dosegli novo zanesljivo zmago, tokrat proti ekipi Slovana. Prvi je mrežo gostov zastresel Debenjak, že v 17. minuti pa je po strelu iz vsaj 30m prazno mrežo za 2:0 zadel Luka Rutar. Nekaj sekund pred koncem prvega polčasa je na 3:0 povišal Debenjak.

V drugi polčas so domači krenili slabše, kot v prvega. Pomaknili so se nazaj, in gostje so si priigrali nekaj priložnosti, v 71. minuti pa so jo tudi izkoristili in zmanjšali izzid na 3:1. To je prebudilo rdeče-črne, saj sta do konca tekma zadela še Debenjak (po grobi napaki gostujoče obrambe), ter s pravim eurogolom Santangelo.

Žal si je nespametno potezo v izdihljajih tekme privoščil vratar Mavrič, ki je pri rezultatu 4:1 prejel že svoj tretji rumeni karton v tej sezoni, ter mu tako po naslednjem rumenem kartonu grozi tekma počitka.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem