NOV KOLEDAR IN DONACIJA ZA VDC TOLMIN

V upravi Nogometnega kluba Tolmin smo se odločili, da bomo ob koncu letošnjega zahtevnega leta del namensko zbranih sponzorskih prispevkov ob izdaji klubskega koledarja ter vse prostovoljne prispevke posameznikov ob prevzemu koledarja donirali Varstveno delovnemu centru Tolmin (VDC).

Koledar je že natisnjen in ga lahko vidite spodaj. Ker je letos čas poseben, je takšen tudi koledar, ki prikazuje posamezne otrok, namesto ekipe. Točna prevzemna lokacija vam bo še sporočena, bo pa prevzem mogoč šele po končanih praznikih. Koledar je brezplačen, vsak vaš prostovoljni prispevek pa je dobrodošel in bo v celoti namenjen VDC-ju.