NORA TEKMA PROTI SAVI, NA KONCU 5:5

Predzadnja domača tekma v tej sezoni je bila nekaj posebnega, in gledalci so zagotovo lahko uživali v tekmi polni preobratov. Tolminci so začeli dobro, saj je v 5. minuti za vodstvo s prvim golom za člansko moštvo poskrbel Manxhuka. Žal vodstvo ni trajalo dolgo, saj so v 11. in 12. minuti gostje po napaki domače obrambe dosegli 2 zadetka, do konca polčasa pa še 2, tako da so na premor odšli z lepim vodstvom z 1:4. V že tako zelo okrnjeni domači zasedbi sta se v prvem polčasu poškodovala še Kos in Kucalović, ki nista mogla nadaljevati, in v igro sta vstopila mladinca Pogačnik in Zelenkić.

Upanja na preobrat v drugem polčasu ni bilo veliko, vendar pa so po zadetku Kavčiča z glavo v 58. minuti rdeče črni dobili krila. Zadetki so padali kot po tekočem traku, in v 81. minuti je bil izid že 5:4, saj sta zadela še Debenjak 2x in Manxhuka, vratar Mavrič pa je gostom še ubranil 11m. Ko je kazalo na veliko zmago Tolmincev, pa je sledil še en zadetek gostov, ki so tik pred koncem izenačili na 5:5.