NK TOLMIN NA PRIPRAVAH V PIRANU

MED TEDNOM TOLMIN ODIGRAL PRIJATELJSKO TEKMO

V sredo 17.2.2016 je NK Tolmin odigral prijateljsko tekmo na umetni travi z ND Gorico. Tekma se je končala z rezultatom 7:0 za domačine. Pri naših igralcih se je poznalo, da so imeli malo treningov na travnati površini. Bilo je veliko zgrešenih podaj, poznala se je neuigranost igralcev in prilaganje novim taktičnim zamislim.

ND Gorica : NK Tolmin 7:0

PRIPRAVE V PIRANU

Zaradi slabih pogojev se je vodstvo kluba odločilo, da pošlje naše igralce čez vikend na priprave, kjer bodo lahko nemoteno trenirali pod boljšimi pogoji. Tako se je ekipa včeraj ob 9:00 odpravila proti Piranu, kjer so ob 12:00 že opravili prvi trening na umetni travi na stadionu v Piranu. Oba treninga sta bila namenjena predvsem novim taktičnim zamislim trenerja Boruta.  Po treningu in kosilu je sledil počitek, potem pa prosto popoldne za pijačo na Tartinijevem trgu do popoldanskega treninga, ki se je začel ob 18:00.

Popoldanski trening si je ogledal tudi Robert Volk, ki je dolgo deloval kot trener vratarjev članske ekipe Kopra in bil tudi sam dolgoletni vratar. Tako je bil tudi nekdanji trener našega novega vratarja Simčiča, ko je branil za ekipo Kopra. Namenil je nekaj lepih besed na račun svojega bivšega varovanca:

˝Vasja sodi med najboljše vratarje slovenske lige in ga bo prva slovenska nogometna liga zagotovo pogrešala. Je pravi profesionalec, športnik od glave do pet. Vsak trening oddela 100% in je zagotovo močna okrepitev za vaš klub.˝

Danes bodo igralci opravili še jutranji trening. Ob 17:00 pa bo NK Tolmin odigral v Dekanih prijateljsko tekmo s tamkajšnjim tretjeligašem.

Nekaj slik s priprav:

IMG_3834