Namenite del dohodnine NK Tolmin

Približuje se konec leta 2019, z njim pa tudi obračuni letne dohodnine. Že veste, da lahko kot davčni zavezanci zahtevate, da se 0,5% od vaše plačane dohodnine namenite tudi raznim društvom, med drugim tudi NK Tolminu? To ni dodatno plačilo, le 0,5% od plačane letne dohodnine namesto v državni proračun, namenite izbranemu društvu.

Zelo bomo veseli, če se boste odločili na takšen način pomagati našemu klubu, ter izpolnjen obrazec v priponki spodaj prinsli na naslednjo domačo tekmo TKK Tolmina, ga poslali po pošti na naš naslov (Ulica padlih borcev 1d, 5220 Tolmin), ali pa ga dali kateremu od predstavnikov kluba.

Obrazec za namenitev dela dohodnine izbranemu društvu: Obrazec za dohodnino