NADALJEVANJE PRVENSTVA ZAČELI Z ZMAGO, SLEDI ZAOSTALA TEKMA PROTI VIPAVI

Po dolgih mesecih premora, se je končno nadaljevalo prvenstvo tudi v 3.SNL zahod.

Tolminci so v prvem krogu nadaljevanja gostovali v Lescah. Trenutno formo vseh ekip je zelo težko ocenjevati, zato smo z zanimanjem spremljali kako se bodo odrezali rdeče-črni.

Tekma se je začela silovito, saj so že v prvih 13 minutah padli kar štirje zadetki. TKK Tolmin je povedel v 4. minuti, nakar so 5 minut kasneje gostje izenačili. Kmalu pa sta sledila še 2 gola TKK Tolmina (vse 3 zadetke je dosegel Trivunović), do konca polčasa pa se rezultat ni več spremenil. Omeniti velja še, da so domačini v 35. minuti prejeli rdeči karton, ter da je Kos stresel še vratnico.

V drugem polčasu so Tolminci nadzirali potek srečanja, zadetka pa sta za končnih 1:5 dosegla še Debenjak in Jančič.

V sredo bo TKK Tolmin odigral zaostalo tekmo v gosteh proti Fami Vipavi, v soboto pa sledi prva domača tekma, in sicer proti Savi Kranj.