KONČNO VKNJIŽENE NOVE 3 TOČKE (video)

Po treh zaporednih porazih in porazu v pokalu MNZ Gorica, so nogometaši TKK Tolmina končno prekinili črni niz, in zabeležili tretjo prvenstveno zmago, prvo na domačem igrišču.

Tekma je bila odločena že zelo zgodaj, saj sta Debenjak in Šturm v 5. in 14. minuti poskrbela za vodstvo z 2:0, kar je bil tudi končni rezultat tekme. Tolminci so po hitrem vodstvu rutinirano pripeljali tekmo do konca, vmes pa so si pripravili še veliko priložnosti za povišanje vodstva, med drugim sta strelca obeh zadetkov zadela tudi še vratnico oz prečko. Domači vratar Konec na drugi strani ni imel večjega dela, in tako je mreža TKK Tolmina prvič v letošnji sezoni ostala nedotanjena.