HAT-TRICK DEBENJAKA ZA ZMAGO PROTI NK ŽIRI (video)

Ob lepem vremenu se je na Brajdi zbralo tudi lepo število gledalcev, ki so lahko uživali v nogometni predstavi. Tolminci so, tako kot na prejšnji domači tekmi proti Arne Taboru, že zgodaj povedli. V 7. minuti je z glavo gostujočega vratarja matiral Debenjak. Sredi prvega polčasa je imel Debenjak še eno veliko priložnost za povišanje vodstva, ki jo je zapravil, je pa kmalu po tem popravil svojo napako, in v 33. minuti zadel za 2:0, kar je bil tudi izzid polčasa. V drugem polčasu ni bilo veliko priložnosti, goste niso nikoli resno ogrozili vrat Mavriča, ki se je po treh tekmah odsotnosti zaradi rdečega kartona vrnil v vrata Tolmina, je pa zato v 83. minuti svoj tretji zadetek za končnih 3:0 dosegel Debenjak.

V naslednjem krogu Tolminci gostujejo v Mirnu, sledi pa domača tekma s trenutno vodilnim Primorjem.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem