Dostojen odpor Kopru, ampak brez točk

Z gostovanja v Istri se naši mladi nogometaši ekipe U15 vračajo praznih rok, a z dvignjeno glavo. Favoriziranemu Kopru so namreč več kot dobro parirali večino tekme, žal pa to ni zadostovalo za točko (ali več).
Tekma se je začela s pritiskom domačih kanarčkov proti vratom zopet odličnega Tratnika, vendar brez posebej nevarnih zaključkov. Rezultatski status quo je v 26. minuti prekinil Žitko, ki je fantastično zadel za vodstvo domačih. Zaostanek ni kaj prida zmedel naše ekipe, ki je še naprej delovala organizirano in angažirano. Po enem od protinapadov je celo poravnala rezultat, ko je v sebi lastnem slogu neustavljivo prodiral Drmota in zadel za izenačenje.
Žal je v drugem polčasu popustila zbranost, kar je Koper izkoristil za drugi zadetek. Po zadetku v svoji mreži so tudi igralci Idrije-Tolmina zaigrali napadalno in si do konca tekme prizadevali zadeti še enkrat, žal pa je to še enkrat uspelo rumenim, ki so tako v 64.minuti zadeli za končnih 3-1.
Poraz ni tragičen, fantje si zaslužijo čestitke za prikazano, točke pa bodo nabirali na naslednjih tekmah.