ČLANI ZAČELI S PRIPRAVAMI NA SPOMLADANSKI DEL SEZONE

Članska ekipa NK Tolmina je v četrtek pričela s pripravami na pomladanski del sezone. Trenerski dvojec Borut Jermol – Jan Kragelj je imel na razpolago večino fantov iz jesenskega dela sezone, zraven pa je že bilo opaziti tudi kakšen nov obraz. Glede dejanskih sprememb v igralskem kadru bo vse znano 31. januarja, ko se zaključi zimski prestopni rok. Pozimi so prestopi odvisni od dobre volje klubov, prav to pa je glavna ovira tudi pri realizaciji prestopov v ekipi TKK Tolmina. Vseeno upamo, da se bo vse razpletlo za naš klub čim boljše, ter da bodo želje igralcev po napredku vendarle postavljene pred klubske interese.

Borut Jermol je po nekaj prvih treningih povedal: “Na treningih delamo dobro, priključilo se nam je tudi nekaj novih igralcev, kateri so na preizkušnji, in upamo da bomo z nekaterimi podpisali pogodbe. Dodati moremo, da je osnovni cilj ostati v ligi, kar mislim da je glede na kvaliteten igralski kader uresničljivo. Spremeniti bomo morali odnos do igre in zmanjšati število kartonov. Nekateri novinci so nas zadovoljili, ampak igralski kader se  bo popolnil v zadnjih urah prestopnega roka. Nekaj bo še prihodov, nekaj pa bo tudi odhodov. Potrjen je odhod Janija Šturma, ki odhaja na polletno posodo k tretjeligašu  Žiri. Do konca prestopnega roka se lahko zgodi marsikaj. Razen lažje poškodbe novinca Kuraja, in težje poškodovanih Kanalca in Mraka, so vsi ostali zdravi in pripravljeni na napore.”