100. OBLETNICA SE PRIBLIŽUJE – NAJPOMEMBNEJŠE INFORMACIJE O PETKOVI PRIREDITVI

V petek bo v Kinogledališču Tolmin potekala svečana prireditev ob 100. obletnici začetkov igranja nogometa v Tolminu.

Glavne informacije glede prireditve so navedene v nadaljevanju.

Začetek prireditve: petek, 27. avgusta, ob 19.00; prosimo vas za prihod na prizorišče vsaj 10 minut pred dejanskim začetkom.

Potek prireditve: pijača dobrodošlice, cca 80 minut programa, zakuska s prigrizki in pijačo v avli oziroma pred kinodvorano, možnost nakupa zbornika 100 let nogometa v Tolminu (10 EUR).

Vsebina programa prireditve: podelitev zahval zaslužnim članom in deležnikom kluba, predstavitev izsekov novo nastalega dokumentarnega filma, priložnostni govori, kulturni vložki, razkritje novega klubskega grba, pogovori z nagrajenci …

Potrditev udeležbe za vabljene: nktolmin1921@gmail.com ali telefonsko pri članih uprave NK Tolmin.

V dvorani je le še nekaj prostih mest, ki jih lahko zasedejo tudi nevabljene zainteresirane osebe – pišite ali pokličite nas čim prej.

Za prihod na prireditev je zahtevan pogoj PCT, v bližini kinodvorane bo od 17.00 do 19.30 tudi mobilna enota, ki bo izvajala hitra Covid testiranja.

RDEČE-ČRNI IZ TOLMINA, NAJ SE PIŠE ZGODOVINA!