VISOK PORAZ V VIPAVI

Na gostovanju v Vipavi so Tolminci doživeli poraz kar s 5:1, kar pa ne odraža razmerja sil na igrišču.

Tolminci so začeli silovito, že v prvih minutah tekme so si pripravili 2 zelo lepi priložnosti, ki ju je zapravil Jaka Lapanja. V 8. minuti se je Lapanja oddolžil za zapravljeni priložnosti in zadel za 1:0. Po golu se je igra TKK Tolmina umirila, in v 20. minuti je sledilo izenačenje Vipave. Do konca polčasa smo videli še lepo priložnost Daliborja Sokanovića, ki pa je meril mimo gola.

Drugi polčas so tudi bolje odprli gostje, lepo priložnost je zopet imel Dalibor Sokanović, ki je prišel sam pred vratarja domačih, vendar mu je ta strel ubranil. Vipava je v 58. minuti povedla z 2:1 z golom iz prostega strela. V 78. minuti so domači še tretjič zadeli, in igra TKK Tolmina je razpadla, tako da so Vipavci do konca tekme zadeli še dvakrat.

V naslednjem krogu sledi še tretje zaporedno gostovanje, tokrat pri ekipi Jadran Hrpelje-Kozina.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem