TKK TOLMIN V PRVEM KROGU SEZONE DO ZMAGE

V prvi tekmi nove sezone je TKK Tolmin zasluženo premagal tekmeca iz Škofje Loke s 3:1.

Po začetnem otipavanju moči so bili Tolminci konkretnejši v napadalnih akcijah, povedli pa so v 17. minuti Škofjeločani, ki so izkoristili napako naših fantov v kazenskem prostoru. Zaostanek je rdeče-črne še bolj podžgal in že v 26. minuti je Tim Kutin iz bližine izenačil na 1:1. Ko je Tine Zornik pred koncem polčasa Tolmin popeljal v vodstvo 2:1 je bilo nadaljevanje tekme lažje. V drugem polčasu je gol za potrditev zmage visel v zraku, vendar kar nekaj zrelih priložnosti naši fantje niso uspeli izkoristiti. To je uspelo šele Tinetu Kravanji tik pred koncem tekme.

Več o tekmi si oglejte na spodnji povezavi:

V naslednjem krogu TKK Tolmin v soboto ob 17. uri gostuje pri okrepljeni ekipi Izole.