ZMAGA PROTI VIPAVI IN KONČNO 5. MESTO

Tolminci so zadnjo letošnjo prvenstveno tekmo odigrali na Brajdi pred lepim številom domačih navijačev, ki so lahko bili zadovoljni s prikazanim. Kljub temu, da smo si že pred časom zagotovili obstanek, ter tudi zapravili možnosti za napredovanje, pa je tekma le imela tudi nekaj tekmovalnega naboja, saj bi Tolminci z zmago osvojili 5. mesto, ob porazu pa bi prvenstvo končali kot 7.

Tekmo so sicer nekoliko bolje začeli gostje iz Vipave, vendar pa so v 26. minuti po 11m, ki jo je realiziral Bine Kavčič, vseeno povedli nogometaši TKK Tolmina. Pred koncem prvega polčasa je na 2:0 povišal Tine Kravanja, v drugem polčasu pa sta zanesljivo zmago potrdila še Peter Kavčič in Gregor Kos.

Prvenstvo je s tem končano, čaka pa nas še finale pokala MNZ Gorica proti Brdom, ki bo na sporedu v četrtek ob 18.30 na Brajdi. Veseli nas lahko uspešen zaključek prvenstva, ko so nogometaši Tolmina v zadnjih 5ih tekmah osvojili kar 4 zmage in 1 neodločen izid.