ZMAGA NAD ADRIO, SLEDI TEŽKO GOSTOVANJE V VIPAVI

Spomladanski del sezone so nogometaši TKK Tolmina odprli z zanesljivo zmago nad Adrio iz Mirna. V uvodnih minutah je bila tekma dokaj enakovredna, potem pa so vajeti prevzeli rdeče-črni, in zmaga proti zadnjeuvrščeni ekipi v ligi, ni bila pod vprašajem.

Prvi zadetek je za Tolmin po lepi podaji Kosa iz prostega strela, z glavo dosegel Bine Kavčič, in s tem postavil tudi izzid prvega polčasa.

Drugi polčas so domači začeli še zanesljiveje, napadi in priložnosti so si sledili eden za drugim, tako da je bilo povišanje vodstva samo vprašanje časa. V 55. minuti je na 2:0 povišal Matic Perše, 10 minut do konca tekme pa je svoj 16i zadetek v sezoni prispeval še Debenjak.

Žal moramo pa dodati še negativno novico, in sicer to, da se je v drugem polčasu huje poškodoval Trivunović.