Z ZMAGO PROTI IZOLI TOLMIN SPET BLIŽE VRHU LESTVICE

TKK Tolmin je uspel po treh zaporednih porazih vknjižiti visoko zmago proti Izoli ter se z njo izenačil na 2. mestu prvenstvene lestvice. Tekma na Brajdi se je končala z zmago 4:1 za Tolmince.

Tekma med Tolminci in Izolani je bila od začetka izenačena, svoje priložnosti so imeli tudi Izolani. Proti koncu polčasa so rdeče-črne povedli po prostem strelu, ko je odbito žogo v gol pospravil Jan Zaletelj. Že 5 minut zatem je na 2:0 povišal razpoloženi Danijel Šturm. Ko je v začetku drugega polčasa prosti strel odlično izvedel Tine Zornik in povišal na 3:0 je bila tekma praktično odločena. Izolani so uspeli znižati v 86. minuti, v 88. minuti pa je po lepem prodoru rezultat za končnih 4:1 postavil Danijel Šturm.

Tolmince v naslednjem krogu čaka še en tekmec za vrh lestvice. V soboto ob 15.00 bodo namreč naši fantje gostovali pri Biljencih, ki so tokrat remizirali z vodilno Adrio.