USPEŠEN ZAČETEK SEZONE 21/22

Na prvi tekmi sezone je na Brajdo v goste prišla ekipa Šobec Lesce.

Kljub temu, da sta pri Tolminu zaradi bolezni in poškodbe manjkala pomembna člena ekipe – Kravanja in Kolman, smo pričakovali zmago in prve 3 točke.

Prve pol ure tekme je v izjemni vročini minilo dokaj mirno in brez izrazitih priložnosti na obeh straneh, potem pa je za goste z glavo v 31. minuti zadel Černivec. V 40 in 42 minuti pa so domači rezultat na hitro obrnili, dvakrat je zadel Debenjak, in polčas se je končal z izidom 2:1. Ko je na začetku drugega polčasa še tretjič zadel Debenjak, je vse kazalo na zanesljivo zmago Tolmina, vendar pa gostje niso popustili, in so že v 52. minuti znižali rezultat na 3:2. Do konca je sledilo še nekaj priložnosti na obeh straneh, rezultat pa je ostal 3:2, in tako smo za začetek sezone zabeležili prve 3 točke.

Pri domačih so se gledalcem prvič na uradni tekmi predstavili Stožinič, Latinčič in Manxhuka.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem