U15: Zapravljena priložnost za 3 točke

Po dveh visokih porazih je ekipa Idrija-Tolmin tokrat remizirala na domači tekmi z novinci v ligi, Lescami.
Prvi polčas je minil v znamenju velikega pritiska na nasprotnikova vrata, hitre in kombinatorne igre ter popolnega nadzora nad dogajanjem na zelenici. Žal premoči Idrija-Tolmin ni izkoristila za večje število golov. Zadeli so le enkrat, ko je z glavo svoj prvenec dosegel Rahmani. V drugem polčasu so se prebudili tudi gostje in z dolgimi podajami pred domača vrata stalno ogrožali gol Veljkoviča. Žal našim fantom ni več uspelo ponoviti igre iz prvega polčasa. Po zmedi in slabemu pokrivanju ob kotu Lesc je na žalost žoga končala v mreži za izenačenje na 1:1.
Kljub vsemu se je zopet prodornemu Begušu ponudila priložnost za zmago, ko je z žogo že obšel vratarja in udaril na gol, le prisebnost branilca gostov pa je Lesce rešila pred porazom.