U15: Za začetek prvenstva visoka zmaga na gostovanju

Svojo sezono so s tekmo proti Britofu začeli tudi v združeni ekipi U15. Z gostovanja na Gorenjskem se vračajo s tremi točkami,  po zmagi 4:0.
Že sam začetek tekme je kazal na odprto in dinamično tekmo, saj si je naša ekipa preko Beguša pripravila dve izjemni priložnosti. Pred domači golom je bilo tudi v nadaljevanju večkrat vroče, svoje priložnosti pa so imeli tudi domači. Kljub prevladi in številnim poizkusom, Idrija-Tolmin ni uspela zadeti do polčasa.
V drugem se je ofenziva samo še stopnjevala, svoj vrhunec pa dosegla v 49. minuti, ko je po lepem prodoru zadel Florjančič. Vidno razbremenjeni gostje so zagospodarili na igrišču in do konca tekme dosegli še tri zadetke (Beguš, Kogoj, Kanalec ).
Zelo soliden vtis bodo fantje poskušali potrditi že v sredo, ko bo v Idriji na sporedu veliki derbi proti Gorici.